• اسرار کوین ترودو

  بررسی زندگی و اسرار کوین ترودو و سخنان او: کوین ترودو ( کوین مارک ترودو ) «Kevin Mark Trudeau» کارآفرین ، تاجر ، نویسنده کتاب و بازیکن حرفه ای بیلیارد با بیش از 60 شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی بیش از 3 میلیارد دلار در سال و مالک 3 شبکه ماهواره ای در انگلستان ، یکی از آنها شبکه گلف نامیده می شود ، یکی از کانال های رسمی در انگلستان. او بدون داشتن والدین ثروتمند و تنها با تلاش خود برای خود یک امپراتوری تجاری ایجاد کرد و همچنین رازهای موفقیت را از گروه های مخفی آمریکایی آموخت و به این ثروت بزرگ دست یافت.

  یکی از حقایق زندگی کوین ترودو این است که برخی از مشکلات زندگی او تصادفی است، در حالی که برخی دیگر ناشی از دست درازی و پاپوشهایی است که برای او ایجاد شده است. او اولین فردی بود که اسرار گروه های مخفی آمریکا را فاش کرد و طبیعتاً با مخالفت آنها روبرو شد. به نظر می رسد که همین گروه های مخفی سرانجام او را به 10 سال زندان کشاندند تا از انتشار بیشتر این اطلاعات که کوین ترودو در اختیار داشت جلوگیری کنند. اگر بیشتر می خواهید با اسرار کوین ترودو آشنا شوید تا آخر این پست با ما همراه باشید.

  زندگینامه ترودو

  کوین ترودو در 6 فوریه 1963 در لین ، ماساچوست آمریکا متولد شد و اکنون 58 ساله است. پدرش یک جوشکار معمولی و مادرش خانه دار بود ، بنابراین خانواده آنها متعلق به قشر متوسط و پایین جامعه بود. کوین ترودو از کودکی همیشه برای پیشرفت ، موفقیت و ثروت تلاش می کرد. همانطور که ذهن او پر از این سوالات بود و او به دنبال موفقیت مالی و ثروت بود ، دائماً کتابهای مختلفی را برای کشف این اسرار می خواند. سرانجام ، فردی که خود عضو یک گروه مخفی آمریکایی بود ، گروه مخفی برادران هود را به کوین ترودو معرفی کرد.

  نوجوانی کوین ترودو

  پدر کوین ترودو جوشکار است و دوران دبیرستان را در دبیرستان سنت ماری در همان شهر گذراند. کوین در دوره نوجوانی بود و به دنبال راهی برای ثروتمند شدن می گشت.این روزها بود که ترودو پس از ملاقات با یکی از دوستانش به کارگاهی در مورد تکنیک های تقویت حافظه پیوست. کوین ترودو توضیح می دهد که من زمانی با مرد معروف و ثروتمندی آشنا شدم که به خواسته وصف ناپذیر من برای ثروتمند شدن و موفق شدن پی برد.

  او پیشنهاد می کرد که هر از گاهی با من ملاقات کند تا به من در ساختن یک زندگی بهتر کمک کند. برای آموزش روشهای ثروتمند شدن ، یافتن شغل بهتر و موفقیت. او به من قول داد که اگر آموزه های او را در زندگی خود به کار گیرم ، می توانم به هر چیزی که می خواهم برسم! من که جذب رفتار و کلامش شدم فوراً قبول کردم. کوین ترودو اظهار می کند که من بلافاصله بدون آنکه بدانم به عضویت انجمن های مخفی درآمدم!

  گروه های مخفی ترودو

  یکی از بزرگ ترین اسرار کوین ترودو عضویت او در گروه های مخفی است. همان طور که می دانید در طول تاریخ ، همیشه افرادی یا خانواده هایی بوده اند که از نظر مالی ثروتمند بوده اند ، یا از خویشاوندان نزدیک پادشاهان گذشته یا نوادگان آنها بوده اند و از نظر طبقه از طیف عمومی و ضعیف جامعه بسیار دور بوده اند. در طول تاریخ ، این باور ژنتیکی وجود داشته است که ثروت و قدرت در DNA افراد نهفته است ، و اصطلاح خون بالاتر یا ژن برتر اغلب در قدیم برای آن استفاده می شد. با گذشت زمان ، قوانین و روش هایی در خانواده ها و ملت های ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت وضع شده است که با گذشت زمان از طریق کتاب یا نقل قول های شفاهی یا آموزش به نسل بعدی منتقل می شود. اما این اطلاعات همیشه فقط در اختیار اعضای خانواده یا بزرگان بوده است و آنها هرگز اجازه نمی دهند این اطلاعات توسط عموم مردم کشف و درک شود.

  پس از افول سلطنت و ایجاد جوامعی به شکل امروزی ، گروه های مخفی کوچکی با نام های مختلف تشکیل شد که مانند گذشته اطلاعات و اسرار ثروت و موفقیت را مخفی نگه داشته و بین خود منتشر کردند. برخی از این گروه های مخفی به جمجمه و استخوان ، ایلومیناتی و فراماسونری معروف هستند و احتمالاً نام آنها را شنیده اید. یکی از این گروه های مخفی برادران هود است.

  چرا گروه های مخفی؟

  این گروه نسبت به گروه های دیگری که ذکر کردیم کمتر شناخته شده است ، دلیل این امر کاملاً مشخص است! زیرا این انجمن ها مخفی هستند و سعی می کنند فعالیت های خود را مخفی و دور از دسترس افراد عادی نگه دارند. کوین ترودو در حدود 1978 (15 ساله) از طریق رابطه ای که عضو گروه مخفی هود بود به گروه پیوست. در گروه مخفی هود ، با ارائه کتابهای قدیمی حفظ شده از نسلهای قبلی ، برگزاری سمینارها و صحبت و تعامل با سایر اعضای گروه ، کوین ترودو به تدریج به اسرار حفظ سلامتی ، بهبود تفکر ، دستیابی به موفقیت و کسب ثروت دست یافت.

  کوین ترودو تأکید زیادی بر گروه های مخفی مانند فراماسونری ، برادر هود ، اسکول و بونز دارد. زیرا ممکن است بسیاری از افراد با انجمن های مخفی آشنا نباشند. بسیاری از مردم حتی از وجود چنین جوامعی آگاه نیستند.کوین ترودو بیش از 20 سال عضو انجمن های مخفی بوده است. او معتقد است که بیشتر جهل و درک نادرست از قوانین جهان به دلیل وجود جوامع مخفی است.جوامع مخفی می ترسند که مردم قوانین جهان را درک کنند ، زیرا در این صورت دیگر نمی توانند آنها را کنترل کنند. به گفته کوین ترودو ، فقر ، بدبختی و بسیاری از پیامدهای این جهان به این دلیل است که مردم وقت ندارند این قوانین را یاد بگیرند.حتی انجمن های مخفی در بسیاری از موارد قوانین جهان را به طور منفی منتشر می کنند تا مردم این قوانین را جدی نگیرند!

  منبع : سایت کوین ترودو https://kevintrudo.ir/


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :