• ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک چه مزایایی دارد؟

  لیفان ۸۲۰ اتوماتیک در خودروسازی کرمان موتور تولید می شود. این خودرو دارای موتوری به ظرفیت ۲۴۰۰ سی سی است که می تواند توانی در حدود ۱۵۸ اسب بخار تولید کند. حداکثر گشتاور موتور ۲۲۱ نیوتن متر است که در دورهای ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه حاصل می شود. لیفان ۸۲۰ دارای جعبه دنده اتوماتیک ۶ سرعته می باشد که توسط کمپانی DSI استرالیا طراحی و تولید شده است.در ادامه مقاله ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک همراه ما باشید.

  مصرف سوخت این خودرو در حالت ترکیبی ۸.۷ لیتر در هر صد کیلومتر است. کارخانه تولید کننده لیفان ۸۲۰ یکسری تنظیمات استاندارد بر روی ایسیو این خودرو انجام می دهد که موجب محدودیت های آزار دهنده ای می گردد. با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک این محدودیت ها برداشته شده و رانندگی با این خودرو لذت بخش تر می شود.

  کاهش مصرف سوخت با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  همانطور که اشاره کردیم، این خودرو در حالت ترکیبی به میزان ۸.۷ لیتر در هر صد کیلومتر سوخت مصرف می کند. اما گاهی مشاهده می شود که مصرف سوخت بیشتر است و علت آن به خاطر بنزین بی کیفیت داخلی می باشد که اکتان پایینی دارد. به دلیل اینکه ایسیوی خودرو لیفان ۸۲۰ طبق استانداردهای بنزین یورو ۵ برنامه ریزی شده، نمی تواند خود را با بنزین تولید داخلی منطبق کند و مصرف سوخت بالا می رود. ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک می تواند این مشکل را حل نموده و مصرف سوخت را کاهش دهد.

  رفع کندی گیربکس با ریمپ لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  لیفان ۸۲۰ به خاطر وزن زیادی که دارد در هنگام حرکت اولیه، شتاب چندان مناسبی نمی گیرد و احساس می کنید ماشین کند است. از طرف دیگر گیربکس اتوماتیک مشکل را دو برابر کرده و کندی حرکت نسبت به مدل های دنده دستی بیشتر حس می شود. ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک، موجب می گردد تا شتاب گیری اولیه سریعتر شده، هنگام معکوس کشیدن، گیربکس واکنش بهتری به فشار پدال دهد و همچنین ایراد داغ شدن گیربکس از بین برود.

   

   

  رفع محدودیت سرعت و افزایش شتاب با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  توان خروجی موتور لیفان ۸۲۰ با توجه به ظرفیت ۲.۴ لیتری آن به نظر خیلی پایین است. ۱۵۸ اسب بخار، توانی نیست که متناسب با چنین پیشرانه ای باشد. حتی می توان گفت توان این خودرو تقریبا با توان موتور سراتو برابری می کند. اما این معضل با ریمپ لیفان ۸۲۰ اتوماتیک قابل حل است. برنامه ریزی مجدد ایسیو، توان موتور را تا حد زیادی افزایش می دهد و محدودیت سرعت آن رفع می گردد.

  مزایای دیگر ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  – رفع تاخیر پدال 

  – رفع مشکل تعویض دنده 

  – از بین رفتن کپ اولیه 

  – بهبود توان خودرو هنگام عبور از مسیرهای سربالایی 

  – افزایش گشتاور به میزان ۱۵ درصد 

  – تعویض دنده نرم تر و بهبود واکنش دنده معکوس 

  چرا باید ریمپ ایسیو این خودرو را به شرکت کارپلاس بسپاریم؟ 

  شرکت کارپلاس با داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و بهره گیری از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تیونینگ و ریمپ ایسیو، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای ریمپ محصولات کرمان موتور است. این شرکت دارای سابقه طولانی در زمینه تقویت موتور، ریمپ ecu و تیونینگ انواع خودروی داخلی و خارجی است که پنج شعبه رسمی در پایتخت راه اندازی نموده است.

  شرکت کارپلاس ۹۸ نماینده معتبر در سراسر ایران دارد که همگی زیر نظر شعبه اصلی تهران فعالیت می کنند. همه نمایندگان این شرکت، دوره های تخصصی ریمپ ایسیو را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و در کار خود حرفه ای هستند. خدمات کارپلاس دارای گارانتی دو ساله است و هزینه خدمات پس از تست تیم فنی و رضایت مشتری دریافت می گردد.

   

   

   

  http://carplusco.com/%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%be-%d8%a7%db%8c%d8%b3%db%8c%d9%88-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%a7%d9%86-%db%b8%db%b2%db%b0-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9-%da%86%d9%87-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7-2/

   

   


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :