• لیفان ۸۲۰ اتوماتیک در خودروسازی کرمان موتور تولید می شود. این خودرو دارای موتوری به ظرفیت ۲۴۰۰ سی سی است که می تواند توانی در حدود ۱۵۸ اسب بخار تولید کند. حداکثر گشتاور موتور ۲۲۱ نیوتن متر است که در دورهای ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه حاصل می شود. لیفان ۸۲۰ دارای جعبه دنده اتوماتیک ۶ سرعته می باشد که توسط کمپانی DSI استرالیا طراحی و تولید شده است.در ادامه مقاله ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک همراه ما باشید.

  مصرف سوخت این خودرو در حالت ترکیبی ۸.۷ لیتر در هر صد کیلومتر است. کارخانه تولید کننده لیفان ۸۲۰ یکسری تنظیمات استاندارد بر روی ایسیو این خودرو انجام می دهد که موجب محدودیت های آزار دهنده ای می گردد. با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک این محدودیت ها برداشته شده و رانندگی با این خودرو لذت بخش تر می شود.

  کاهش مصرف سوخت با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  همانطور که اشاره کردیم، این خودرو در حالت ترکیبی به میزان ۸.۷ لیتر در هر صد کیلومتر سوخت مصرف می کند. اما گاهی مشاهده می شود که مصرف سوخت بیشتر است و علت آن به خاطر بنزین بی کیفیت داخلی می باشد که اکتان پایینی دارد. به دلیل اینکه ایسیوی خودرو لیفان ۸۲۰ طبق استانداردهای بنزین یورو ۵ برنامه ریزی شده، نمی تواند خود را با بنزین تولید داخلی منطبق کند و مصرف سوخت بالا می رود. ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک می تواند این مشکل را حل نموده و مصرف سوخت را کاهش دهد.

  رفع کندی گیربکس با ریمپ لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  لیفان ۸۲۰ به خاطر وزن زیادی که دارد در هنگام حرکت اولیه، شتاب چندان مناسبی نمی گیرد و احساس می کنید ماشین کند است. از طرف دیگر گیربکس اتوماتیک مشکل را دو برابر کرده و کندی حرکت نسبت به مدل های دنده دستی بیشتر حس می شود. ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک، موجب می گردد تا شتاب گیری اولیه سریعتر شده، هنگام معکوس کشیدن، گیربکس واکنش بهتری به فشار پدال دهد و همچنین ایراد داغ شدن گیربکس از بین برود.

   

   

  رفع محدودیت سرعت و افزایش شتاب با ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  توان خروجی موتور لیفان ۸۲۰ با توجه به ظرفیت ۲.۴ لیتری آن به نظر خیلی پایین است. ۱۵۸ اسب بخار، توانی نیست که متناسب با چنین پیشرانه ای باشد. حتی می توان گفت توان این خودرو تقریبا با توان موتور سراتو برابری می کند. اما این معضل با ریمپ لیفان ۸۲۰ اتوماتیک قابل حل است. برنامه ریزی مجدد ایسیو، توان موتور را تا حد زیادی افزایش می دهد و محدودیت سرعت آن رفع می گردد.

  مزایای دیگر ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰ اتوماتیک 

  – رفع تاخیر پدال 

  – رفع مشکل تعویض دنده 

  – از بین رفتن کپ اولیه 

  – بهبود توان خودرو هنگام عبور از مسیرهای سربالایی 

  – افزایش گشتاور به میزان ۱۵ درصد 

  – تعویض دنده نرم تر و بهبود واکنش دنده معکوس 

  چرا باید ریمپ ایسیو این خودرو را به شرکت کارپلاس بسپاریم؟ 

  شرکت کارپلاس با داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و بهره گیری از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه تیونینگ و ریمپ ایسیو، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای ریمپ محصولات کرمان موتور است. این شرکت دارای سابقه طولانی در زمینه تقویت موتور، ریمپ ecu و تیونینگ انواع خودروی داخلی و خارجی است که پنج شعبه رسمی در پایتخت راه اندازی نموده است.

  شرکت کارپلاس ۹۸ نماینده معتبر در سراسر ایران دارد که همگی زیر نظر شعبه اصلی تهران فعالیت می کنند. همه نمایندگان این شرکت، دوره های تخصصی ریمپ ایسیو را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و در کار خود حرفه ای هستند. خدمات کارپلاس دارای گارانتی دو ساله است و هزینه خدمات پس از تست تیم فنی و رضایت مشتری دریافت می گردد.

   

   

   

  http://carplusco.com/%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%be-%d8%a7%db%8c%d8%b3%db%8c%d9%88-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%a7%d9%86-%db%b8%db%b2%db%b0-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9-%da%86%d9%87-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7-2/

   

   


  votre commentaire
 • وجود افراد منفعت طلب و سود جو باعث شده اعتماد به وب سایت های فروش یوسی پابجی موبایل کمی سخت باشد، اما با وجود وب سایت ما دیگر دوران این سختی به آخر رسیده و شما می توانید با خیالی راحت نه تنها یک بار بلکه برای همیشه از وجود خدمات ما جهت خرید uc پابجی استفاده کنید. 

  اگر اولین بار است قصد خرید uc پابجی موبایل را دارید و یا با نارضایتی از مراجع و روش های دیگر سراغ فروشگاه ما آمدید، مطمئناً از این پس انتخاب اول و آخر تان فقط یک جا خواهد بود آن هم جایی نیست جزء فروشگاه ما.

  خرید یوسی 

  جالب است بدانید اعتبار بالا تنها خصوصیتی نیست که باعث شده این پیشنهاد را بدهیم، چرا که وب سایت ما علاوه بر آن، خدمات متعدد و پر مزیت دیگری هم ارائه می دهد. در تیتر بعدی شما را با چند مورد از این خدمات چشمگیر آشنا می کنیم. 

  آشنایی با خدمات فروش یوسی پابجی موبایل 

   

  خدمات فروش یوسی پابجی موبایل در وب سایت ما مجموعه مواردی است که همگی فقط و فقط یک هدف را دنبال می کنند، هدفی که چیزی جزء جلب رضایت مطلوب مشتری ها نیست.  

  بیایید شما را با چند مورد از این خدمات آشنا کنیم: 

  • از آن جا که اولین و مهم ترین معیار خریداران یوسی پابجی، تحویل سریع است؛ یوسی های خریداری شده از وب سایت ما در عرض چند دقیقه پس از اتمام سفارش ارائه می شوند. 
  • نیروی پشتیبان وب سایت ما از خصوصیات بارزی است که نظر هر خریداری را جلب می کند. با بهره مندی از این خدمات می توانید همه ی سوالات و ابهامات خود را مطرح کرده و به نحو احسن راهنمایی شوید. 
  • نبود محدودیت مکانی و زمانی برای بهره مندی از خدمات فروش یوسی پابجی موبایل، در این جا از موارد بسیار مهمی است که جزء بهترین ویژگی های ما به شمار می رود. 
  • همان طور که می دانید قیمت خرید یوسی بنا بر نوسانات دلار و نوع بسته ی درخواستی متفاوت بوده و همواره در حال تغییر لست. با وجود همه ی این ها وب سایت ما دارای مقرون به صرفه ترین تعرفه ها است، به نحوی که اگر با بقیه ی مراجع مقایسه کنید شاهد تفاوت فاحشی خواهید بود. 
  • در هر ساعت و از هر جایی امکان ثبت سفارش برای متقاضی ها بدون هیچ محدودیتی وجود دارد. این یعنی تمام خدمات و مزایا بدون در نظر داشتنِ زمان و مکانِ سفارش، به نحو احسن ارائه می شوند. 
  • درگاه های خرید وب سایت ما به نحوی طراحی شده اند که دارای جامع ترین اطلاعات هستند، جامع بودن اطلاعاتِ بسته های موجود باعث شده بدون ابهام و سوال به راحتی انتخاب مورد نظر خود را یافته و بخرید. 
  • در مورد آخر بد نیست به امنیت بالای درگاه های پرداخت اشاره کنیم که در ایمن ترین قالب ها محافظت می شوند.

  از فروشگاه سوخت گیم می توانید انواع بازی استیم و خرید پول درون برنامه ای مثل یوسی خریداری کنید.


  votre commentaire
 • این کتاب در مورد رابطه و قدرت جذب افراد میباشد و چگونگی جذب افراد را بما میاموزد…و در کل در مورد روابط و رشد شخصی و نهایتا نگاشته شده است…. 

  نویسنده کتاب قدرت جذبه برایان تریسی نویسنده کتابهای دیگری از قبیل قدرت بیان و قدرت برنامه ریزی نیز میباشد که در این سایت موجود میباشد که میتوانید استفاده لازم را ببرید 

  درمورد برایان تریسی:

  برایان تریسی از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب گویا ارائه داده و سیمینارهای مختلفی ارائه داده است و از پیشگامان حوزه موفقیت میباشد…موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است. برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد 

  این کتاب ارزشمند شامل 5 فصل میباشد که شامل: 

  1: ارتباط 

  2:روابط اجتماعی 

  3:روابط بین اشخاص 

  4:جاذبه بین اشخاص 

   

  کتابهای دیگر برایان تریسی

  1.             افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند 

  2.             هدف 

  3.             خلاقیت 

  4.             فوق ستاره فروش شوید 

  5.             حرف بزنید تا برنده شوید 

  6.             اهداف خود را محقق کنید 

  7.             21 قانون شکست ناپذیر پول 

  8.             ازدواج با زن دلخواه 

  9.             قورباغه ات را ببوس 

  10.     قورباغه ات را قورت بده 

  11.     قدرت جذبه 

  12.     مدیریت بحران 

  13.     13 برنامه ریزی افراد موفق 

   

  https://voiceebook.com/product/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%82%d8%af%d8%b1%d8%aa-%d8%ac%d8%b0%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%ab%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d8%b3%db%8c/


  votre commentaire
 •  

  اصول سئو سایت فروشگاهی همیشه دغدغه اصلی صاحبان کسب و کارهای اینترنتی بوده و هست. البته دغدغه مهمّی هم هست چرا که سئو یکی از پایدارترین روش های بازاریابی دیجیتال عصر حاضر است. 

   

  فرقی ندارد که وب سایت شما تازه تاسیس است و یا می‌خواهید سایت قدیمی‌تان را بهبود ببخشید. پایه‌های اصول سئوی یک وبلاگ با اصول سئو سایت فروشگاهی شبهات‌های بسیار زیادی دارد. بنابراین قبل از آنکه بخواهید به طور تخصصی این کار را جلو ببرید باید از کلیات آن آگاهی داشته باشید. در این مطلب با ما همراه باشید تا به طور کامل، اصول سئو فروشگاه اینترنتی را با هم مرور کنیم و یاد بگیریم. 

   

  اصول تحقیق کلمات کلیدی برای فروشگاه اینترنتی 

  معمولاً در هنگام شروع راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، رعایت اصول سئو و یا داشتن استراتژی برای کلمات کلیدی اهمیت زیادی ندارد. خیلی‌ها علت آن را فروشگاه بودن سایت می‌دانند و فکر می‌کنند گذاشتن همان نام محصول به عنوان کلمه کلیدی کفایت می‌کند. شاید این کار در چند مورد به درستی عمل کند و نتیجه مثبت بدهد اما همیشه این‌طور نیست. بلکه لازم است برای هر محصول به طور جداگانه تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید و نسبت به تولید محتوای خوب برای آن اقدام کنید. 

   

  برای رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی و به ویژه تحقیق کلمات کلیدی برای فروشگاه اینترنتی لازم است به جزئیات بیشتری در محصولات دقت کنید. توصیه می‌کنیم در مرحله اول لیست کلمات کلیدی مهم را با توجه به اسم و مشخصات اصلی هر محصول پیدا کنید. سپس حوزه تحقیق را گسترده کنید و برای هر یک از کلمات کلیدی، چند عبارت مشابه هم پیدا کنید. انجام این کار در کنار تولید محتوای مناسب برای هر محصول می‌تواند به افزایش بازدید سایت فروشگاهی منجر شود. فراموش نکنید که تحقیق کلمات کلیدی برای بهبود سئو سایت فروشگاهی به طور کلی شامل سه مرحله است: 

   

  ۱) اهداف تجاریتان را پیدا کنید. 

  ۲) لیستی از کلمات کلیدی هدفمند که می‌خواهید در آن‌ها رتبه خوبی کسب کنید را آماده کنید. 

  ۳) برای هر کلمه یک صفحه مجزا ایجاد کرده و برایش محتوای بهینه شده آماده کنید.

   

  روش‌های بهبود سئو فنّی در فروشگاه اینترنتی 

  هر کسب و کار کوچکی هم می‌تواند با رعایت اصول سئو سایت فروشگاهی، سهم عادلانه‌ای از بازدیدکننده و مشتری را به دست بیاورد. این کار با داشتن یک استراتژی محتوایی خوب و کار مداوم ممکن است به نتیجه‌های مثبتی منجر شود. 

   

  رعایت سئو فنی برای بهبود قابلیت سرچ‌پذیری فروشگاه آنلاین شما ضروری است. در واقع سئو فنی به آن بخش از سئو می‌گویند که به طراحی، ساخت و یا رابطه کاربری وب سایت شما بستگی دارد. بیشتر این موارد در کدهای سایت و بخش‌های UI و UX باید اعمال شوند. با این حال مواردی هم هستند که انجام دادن آن‌ها نیاز به تخصص خاصی ندارد. برای افزایش بازدید سایت فروشگاهی بهتر است این نکات را در ذهن داشته باشید. 

   

  • ساختار سایت: 

  ساختار سایت باید به شکلی باشد که محتوا را به راحتی در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد. توصیه می‌کنم صفحات مهم سایت را بیشتر از سه کلیک از صفحه اصلی دور نکنید. همچنین داشتن دسته‌بندی برای بخش‌های مختلف سایت هم بسیار مهم است. 

   

  ساختار URL: 

  معمولاً URL سایت فروشگاهی بسیار شلوغ است. بهتر است آن را بر اساس دسته‌بندی‌های سایت درست کنید، به شکلی که از دسته‌بندی کلی به محصول زیرشاخه برسید. 

   

  • نقشه سایت: 

  هر سایتی را به دو شکل طراحی می‌کنند: با XML یا HTML. اصول سئو سایت فروشگاهی در هرکدام از این‌ها تفاوت‌ها و جزئیات خاصی دارد که رعایت نکردنشان ممکن است کارتان را بی‌نتیجه بگذارد. به طور معمول HTML در استفاده راحت بازدیدکننده از سایت نقش دارد در حالی که XML می‌تواند به سرچ‌پذیرتر بودن سایت و بهتر شناخته شدن آن برای روبات‌های موتور جستجو کمک کند. 

   

  • تگ (برچسب‌)‌های متناسب: 

  برچسب‌هایی که برای هر صفحه انتخاب می‌کنید در جذب روبات‌های موتور جستجو به سمت بررسی سایت شما موثر است. بنابراین آن‌ها را با توجه به محتوای واقعی صفحه انتخاب کنید و نکته دیگه اینکه به هیچ وجه از برچسب‌های بی رویّه به تعداد زیاد استفاده نکنید.

   

  بهینه سازی و سئو سایت فروشگاهی: 

  ما در این مقاله قصد داریم به بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی بپردازیم و شما رو با تمام نکاتی که در آوردن وب سایت فروشگاهیتون به صفحه اول گوگل کمک می کنه،آشنا کنیم . 

  اما قبل از اون به توضیحی درمورد پیدایش تاریخچه این نوع وب سایت ها توجه کنین

   

  تاریخچه پیدایش فروشگاه اینترنتی: 

  اولین تبادل اینترنتی که در آن پرداخت هزینه هم آنلاین انجام شد فروش یک حلقه سی دی موسیقی استینگ 

  توسط دن کان به دوستش بود که در سال 1994 اتفاق افتاد اما در ایران در سال 1385شمسی(2002 میلادی) دیجی کالا شروع کننده ی این حرکت بود 

  البته آغاز کار دیجی کالا با نقد و بررسی وسایل دیجیتال بود و در کنار نقد و بررسی به عرضه ی محدود وسایل دیجیتال هم پرداخت اما از سال 92 فروش بقیه ی اقلامو به سایت خودش اضافه کرد و در مدت زمان کوتاهی به قطب فروش اینترنتی در ایران تبدیل شد

   

  بهینه سازی وب سایت فروش آنلاین یعنی چه... ؟ 

  منظور از بهینه سازی وب سایت فروشگاهی،آوردن سایت های فروش آنلاین به صفحه ی اول گوگل هستش بطوریکه باعث افزایش جذب کاربر و تبدیل اونها به مشتریان واقعی بشه 

  این روزها یکی از پردرآمدترین زمینه های کسب درآمد عرضه ی محصولات به صورت اینترنتی و آنلاینه ولی آیا همه ی فروشگاه های اینترنتی از درآمد زیاد برخوردارند؟ مسلما خیر 

  اما چه چیزی باعث شده بعضی از سایت ها به شدت از رقبا پیشی بگیرن و درآمد خودشونو چند برابر کنن؟ 

  1-تبلیغات و برند سازی 

  2-سئو وب سایت فروشگاهی 

  فرض کنین یه نفر توی اینترنت عبارت" خرید مانتوی ارزان قیمت "رو سرچ میکنه ،گوگل برای این کاربر در صفحه ی اول 10 سایتو نمایش میده کاربر از اولین سایت شروع میکنه به باز کردن لینک و  باتوجه به قیمت و زیبایی مانتو  به احتمال 90% بین همون 10 لینک  به نتیجه میرسه و خریدشو انجام میده!! 

  اگر در صفحه اول نباشید کسی توجهی به شما نخواهد کرد . 

  پس ما برای رونق دادن به کسب و کار اینترنتیمون باید سایتمونو به صفحه ی اول بیاریم قبلا در مقاله آوردن سایت به صفحه ی اول گوگل در مورد چگونگی این کار صحبت کردیم 

   

  بهینه سازی سایت فروشگاهی سخته یا نه ؟؟؟ 

  اما وب سایت های فروش آنلاین یه تفاوت بزرگی با سایت های معمولی دارند و اون هم  عدم استفاده از محتوا در اینگونه وب سایتهاست 

  این سایت ها اغلب دارای چندین عکس با توضیحات مربوط به اون عکس برای خرید هستش  پس سئوی این نوع سایت ها کمی سخت تر تخصصی تر و پیچیده تر هستن اما سوالی که پیش میاد اینه که :

   

  آیا با وجود وب سایت هایی معروف و بزرگ شانسی برای شما وجود دارد ؟ 

  اگه میخواید یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید این قسمتو حتما بخونین 

  تمام وب سایت های معروف و بزرگ روزی از صفر شروع کرده اند اما با در پیش گرفتن بهترین روش معروف شدند و به درآمدهای کلان رسیدند 

  در ابتدای راه اندازی کار احتمالا درآمد زایی چشم گیری نخواهید داشت و شاید ناامید بشین 

  اما بهتره بدونین پیشرفت و افزایش درآمد شما هم به دیجیتال مارکتینگ و مهم تر از آن به محبوبیت مقابل گوگل نیز بستگی داره 

  یک کاربر که قصد خرید آنلاین داره مثلا سرچ میکنه خرید آنلاین موبایل آیفون 7 حالا این گوگله که تصمیم میگیره کدوم سایت هارو واسش بیاره . 

  برای موفقیت در بین این همه رقیب قوی و کارکشته مهم ترین چیز استراتژی شما و اهداف شماست که می بایست کاربران را جذب سایت شما کند . 

  اگر میخواهید در این مسیر پر فراز و نشیب موفق باشید و از سایرین پیشی بگیرید مشتریان خود را هم به صورت بالقوه (دنیای وب) و هم بالفعل (محیط های فیزیکی مثل مغازه ها و...) جذب نمایید و فراموش نکنید کاربران موقعی به سراغتان می آیند که خدماتی بهتر و قوی تر از سایرین بخصوص قیمتی کمتر به آنها دهید . 

   

  دیجیتال مارکتینگ یا سئو سایت ، کدام یک مفیدتر است ؟ 

  طبق آمار بیش از 70% کاربران از طریق سرچ در گوگل وارد وب سایت ها می شوند و بقیه ی کابران از راه های دیگه مثل شبکه های اجتماعی ،وارد کردن آدرس سایت بصورت مستقیم و ...وارد میشن 

  اما موقعی میتوان به این سوال پاسخ داد که شما قرار است یک محصول شناخته شده بفروشید یا اینکه قرار است یک محصول را ابتدا به سایرین معرفی کنید و سپس به فروش آن بپردازید . 

  در روش اول سئو بسیار خوب است و میتواند شما را رشد دهد اما در روش دوم باید بدانید کاربران بر اساس نیازهایشان جستجو می کنند و وقتی چیزی را نشناسند قطعا جستجو نخواهند کرد که در این مواقع دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد می شود .

   

  منابع: مارکترها ، رهام وب


  votre commentaire
 • فابر کاستل برندی حرفه ای و معتبر در بین هنرمندان سرتاسر دنیا می باشد. این کمپانی در تولید محصولات خود بسته به مخاطبانی که برای هر کلاس محصول در نظر میگیرد، استانداردهای خاص و ویژه ای را لحاظ می کند. فابر کاستل برای تولید مداد رنگی مدل پلی کروم خود تمام استاندارهای ویژه خود که حاصل بیش از ۲۵۰ سال سابقه می باشد را رعایت کرده است تا حرفه ای ترین و با کیفیت ترین مداد رنگی در سرتاسر دنیا را عرضه کند.

   

  اگر میخواهید بهترین و حرفه ای ترین مداد رنگی در سرتاسر دنیا را داشته باشید، مداد رنگی ۱۲۰ رنگ پلی کروم انتخاب طلایی شما خواهد بود. هر یک از ۱۲۰ رنگ این مجموعه دارای کد و مشخصات دقیق هستند که در چارتی استاندارد فهرست شده اند. جعبه فلزی این محصول دارای طراحی زیبا و کیفیت مناسبی می باشد. اگر چه در مقایسه با جعبه چوبی لوکس این محصول نظر کمتری را به خود جلب می کند.


  چرا مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل تا این اندازه مورد تایید هنرمندان قرار گرفته است؟ اگر بخواهیم ویژگیها و برتری های این محصول رو بررسی کنیم لازم است به این موارد اشاره کنیم:
  رنگهای درخشان و شفاف:


  فابر کاستل در این نوع مداد رنگی بهترین و با کیفیت ترین رنگدانه های موجود در دنیا را استفاده کرده است و حاصل این موضوع رنگهای بسیار زیبا و درخشان می باشد که مشاهده و نقاشی کشیدن با آنها لذت نقاشی را دوچندان می کند.

   

  نوک مقاوم در برابر شکستن:
  شکستن نوک مداد رنگی علاوه بر اینکه می تواند باعث اتلاف وقت و انرژی هنرمند شود، می تواند موجب آسیب نقاشی هم بشود. استفاده از پوشش SV بکار رفته در این مداد رنگی مقاومت نوک آن را در برابر شکستن بسیار بالا برده است و شما می توانید با خیالی آسوده و راحت، با تمرکز روی نقاشی خود کار کنید.

                                                  مداد رنگی پلی کروم

  امکان تهیه جداگانه رنگها:
  اگر به بعضی سبکها و موضوعات خاص در نقاشی علاقمند هستید نگران استفاده شدن زیاد و تمام شدن رنگهای پر کاربرد مجموعه مداد رنگی خود نباشید. از ویژگیهای منحصر بفرد فابر کاستل امکان تهیه هر رنگ مداد رنگی پلی کروم به صورت مجزا می باشد. شما می توانید هر یک از رنگهای مداد رنگیتان را به صورت جداگانه تهیه کنید و نگران ناقص شدن مجموعه ارزشمندتان نباشید.

  مقاومت بالا در برابر نور:
  آیا قصد آفرینش اثری ویژه را دارید؟ آیا به طول عمر آن اثر فکر کرده اید؟ دوست دارید در آینده فرزندان و نوه های شما اثر هنری شما را بدون ذره ای تغییر مشاهده کنند؟
  ثبات رنگ و طول عمر بالا از دیگر ویژگیهای برجسته این محصولات است. روی هر یک از رنگهای مجموعه مداد رنگی شما علامتی ثبت شده است. علامت «*» به معنی داشتن بالاترین سطح مقاومت در برابر نور بوده و نقاشی شما را تا ۱۰۰ سال بدون تغییر نگه می دارد. علامتهای «*» و «» به معنای مقاومت پایین تر در برابر نور (اما همچنان بسیار مناسب) می باشد.

                                       مداد رنگی پلی کروم 120 رنگ

   

  اگر مایلید بهترین و کاملترین مجموعه مداد رنگی دنیا را داشته باشید و مایل نیستید هزینه اضافی بسته بندی و جعبه لوکس ۱۲۰ رنگ پلی کروم را بدهید، مداد رنگی جعبه فلزی ۱۲۰ رنگ پلی کروم بهترین گزینه برای شماست.

  برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید


  votre commentaire