• دانلود فیلم همه می دانند

  بعد از اینکه نسخه غیرقانونی فیلم اصغر فرهادی در اینترنت لو رفت و لینک دانلود فیلم همه می‌دانندپخش شد، روابط عمومی فیلم بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن آمده بود: «با توجه به آنکه هنوز فیلم در بسیاری از کشورها روی پرده نرفته و در حال حاضر نیز نمایش آن در بعضی از کشورها ادامه دارد، انتشار غیرقانونی این فیلم روند اکران آن را دچار آسیب خواهد کرد. به همین خاطر انتشار و کپی این فیلم تا پیش از پایان اکران‌های سایر کشورها مورد رضایت تهیه‌کنندگان نیست.»

  با وجود آنکه این روند و لو رفتن فیلم در اینترنت به اکران آن در کشورهای دیگر ضربه می‌زند اما به نظر می‌رسد که اصغر فرهادی از دیده شدن فیلمش در ایران راضی است.  

  بعد از این بیانیه در فضای مجازی سر و صدای زیادی به راه افتاد که برخی فعالان دیگران را سرزنش می‌کردند چرا فیلم فرهادی را دانلود کرده‌اند. با این حال فیلم در ایران به سرعت دیده شد و نقدها هم رویش نوشته شد.

  حالا فرهادی در گفت‌وگویی که با روزنامه شرق کرده گفته که حتی از زیرنویس فارسی فیلم هم با خبر بوده و با دانلود آن در ایران مشکلی ندارد.

  با توجه به اینکه فیلم در ایران قابل نمایش نیست به نظر می‌رسد که فرهادی هم می‌داند تنها راه برای دیده شدن فیلمش همین دانلود غیرقانونی آن است. مغایرت‌های فیلم با قوانین جاری آنقدر مشخص است که فرهادی حتی فیلمش را برای گرفتن مجوز به وزارت ارشاد ارائه هم نداد.

  فرهادی در گفت‌وگویش ابراز کرده:‌ «در سفرهای متعددی که به اسپانیا داشتم، متوجه شدم ساخت این فیلم به طوری که در ایران قابل نمایش باشد، شدنی نیست. قراری با خودم گذاشته بودم فیلم را هر اسپانیایی هم که ببیند، احساس نکند یک غیراسپانیایی سازنده آن است. این درواقع یک چالش بود. بنابراین دیدم اولین تصمیمی که باید بگیرم این است که آیا این فیلم در ایران اکران رسمی بشود یا نه؟ و به دلایل بسیار، دیدم بهتر است ذهنم را گرفتار این موضوع نکنم حتی به قیمت اینکه فیلم در سینماهای ایران روی پرده نرود و به ذهنم رسید که می‌توان فیلم را با کیفیت بالا در فضای مجازی منتشر کرد.»

  البته عوامل فیلم در نظر داشتند که بعد از پایان اکران آن در کشورهای خارجی و آمریکا آن را روی اینترنت بگذارند اما لو رفتن فیلم برنامه‌های آنها را به هم ریخت.

  نکته جالب اینکه زیرنویس فارسی را خود عوامل فیلم تهیه کرده‌اند و مورد تایید فرهادی است. چون حدس می‌زدند که با بیرون آمدن نسخه بلوری و دی‌وی‌دی فیلم در فرانسه ممکن است نسخه غیرقانونی آن در اینترنت برای دانلود گذاشته شود، سریع یک زیرنویس فارسی برای فیلم آماده کردند.

  با وجود آنکه این روند و لو رفتن فیلم در اینترنت به اکران آن در کشورهای دیگر ضربه می‌زند اما به نظر می‌رسد که اصغر فرهادی از دیده شدن فیلمش در ایران راضی است.

  دیجی مگ


  votre commentaire
 • آتلیه کودک

  ثبت خاطرات شیرین کودکی فرزندان یکی از سنتهای محبوب خانواده ها از زمان های گذشته تا به کنون بوده است. از آنجایی که فرزندان به سرعت این دوره ی کودکی را میگذرانند ثبت این لحظات ناب برای والدین بسیار مهم می باشد. موضوع عکاسی از کودکان نیازمند دانش مخصوص به خودش است.  در خصوص عکس‌برداری از کودکان می‌بایست در انتخاب بهترین آتلیه کودکبسیار دقیق باشید.

  بیشتر خانواده ها با برگزاری سالانه جشن تولد بهترین خاطرات را برای فرزند خود بجا میگذارند. آیا می‌دانید بهترین آتلیه کودک تهران کدام است؟ ثبت خاطرات فرزند شما بسیار ارزشمند است چون هرکسی درجستجوی عکس های شیرین دوران کودکی خود خواهد بود. امروز در این مقاله قصد داریم شما را با اصول مهم در خصوص انتخاب بهترین آتلیه در تهران آشنا سازیم.

   

  انتخاب بهترین آتلیه کودک

  بدون شک بهترین آتلیه کودک از نظر افراد، آتلیه کودکی است که بتواند به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیازهایشان باشد که میتواند شامل هزینه عکاسی تا فراهم آوردن محیط مناسب برای خانواده و کودک دلبندشان باشد.

  والدینی که برای اولین بار میخواهند به آتلیه مراجعه کنند عموما بی تجربه هستند و عملا نمی دانند یه آتلیه کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد و چه عکس هایی با کیفیت محسوب میشوند.

  ابتدا بنا به پیشنهاد آشنایان و دوستان در جستجوی آتلیه معروف یا به دنبال آتلیه های نزدیک به منزلتان هستید و سپس با آنها تماس میگیرید و بعداز مراجعه حضوری به آتلیه نمونه کارهای آنها را مشاهده میکنید. بهترین کار این هست که حتما برای دیدن نمونه کارهای اون آتلیه شخصا اقدام کنید. یا به صورت جستجو از طریق سایت ، تبلیغات، مراجعه حضوری و … انتخابی بهتر داشته باشید سپس با اطمینان کامل از سبک کار آتلیه، خانواده رو همراه خود ببرید یا از آتلیه وقت رزرو کنید. عده‌ای با این روش‌ها برای تصمیم گیری قانع نمی‌شوند پس به سراغ جستجو در اینترنت می‌آیند تا بدین‌وسیله سریعتر آتلیه مورد نظر را پیدا کنند.

   

  ویژگی های یک آتلیه کودک حرفه ای

  یک آتلیه کودک باید دارای محیطی آرام و جذاب باشد که بتوانند برای راحتی کار خودشان کودکان را بیشتر با خود همراه کنند. عکاس کودک چه خانم و چه آقا ابتدا باید دارای برخورد صمیمی با والدین باشد چرا که کودکان به روابط ها توجه میکنند و سپس عکاس باید خودش و دوربینش را به کودک بشناسد تا کودک به جای احساس غریبی، احساس صمیمیت کند. مهمترین بخش کار آتلیه کودک همین است!

  چرا که کودک در هر سنی که باشد اگر نتواند جذب فضای داخل آتلیه شود عکاس تحت هیچ شرایطی قادر به عکاسی از او نخواهد بود و اگر هم یک درصد بتواند عکس بگیرد عکس های خوبی به نظر نخواهد آمد. در واقع  چیدمان و دکوراسیون آتلیه و تنوع آن به گونه ای باشد که کودک محو آن شود و تنها چیزی که به ذهنش نرسد گریه کردن و احساس غریبی باشد.

  یک عکاس کودک خوب و حرفه ای عکاسی است که بدون اجبار بتواند به راحتی لبخندهای زیبای کودک را روی صورتش بنشاند  و هم صبور باشد و کودکان را دوست داشته باشد تا بتواند آن ها را نترساند و از بد خلقی کودک جلوگیری کند. به این صورت هم می تواند کار حرفه ای خود را انجام دهد و هم کودکان را از فضای منفی دور کند. همه کودکان دارای یک خلق نیستند و متفاوتند. پس فضای آتلیه باید یک فضای همکاری بین عکاس و والدین باشد.

   

  کی به آتلیه برویم؟

  این یک موضوع سلیقه ای است. عده ای دوست دارند از زمان نوزادی بچه هم عکس های زیبا داشته باشند چون به سرعت دوره نوزادی پشت سر گذاشته میشود و دارای خاطرات مخصوص به خودش است. بعضی هم معتقد هستند چون در زمان نوزادی کودک نمیتواند بنشیند و حالات مختلف بگیرد خیلی تنوع عکس نخواهند داشت. بنابراین تصمیم میگیرند بعد از ۶ ماهگی کودک به آتلیه بروند یا زمانی که نوزاد حداقل دو دندان بالا و پایین را داشته باشد.

  جشن های تولد سالانه کودکان را خیلی جدی بگیرید و سعی کنید این خاطرات زیبا را ثبت کنید. میتوانید از کارکنان آتلیه برای روز تولد در منزلتان وقت رزرو کنید. اگر فکر میکنید روز تولد بسیار شلوغ است و درگیر مهمانی هستید چند روز قبل از تولد به آتلیه مجهز مراجعه کنید تا فضای جشن تولد برای شما آماده کرده و عکس های شما را ثبت کند.

   

  ویژگی های یک آتلیه خوب

   

  بدون ورودیه و بدون محدودیت

   

  هنگام رزرو وقت هیچ هزینه ای برای ورودی به آتلیه دریافت نمیکند و همچنین بعد از عکاسی محدودیتی در انتخاب عکس و سقف خرید در نظر نمی گیرد. البته بعضی از آتلیه ها برای آتلیه خود هزینه ورودی ندارند ولی اگر بخواهند به مکان شما مثل منزل بیایند یا مکانی در بیرون مثل باغ یا طبیعت بیایند از شما هزینه میگیرند. به عنوان مثال حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند!

  بعضی والدین برای رعایت حال کودک یا نوزاد یا مسائل بهداشتی آن ها تر جیح میدهند در منزلشان عکاسی صورت بگیرد. همچنین قرار گرفتن در محیط آشنا حس امنیت  را در کودک به ار مغان می‌آورد وباعث زیبایی و خاطره انگیزی عکس می‌شود. معمولا یک آتلیه خوب این امکان را به شما می‌هد که یک عکاس حرفه‌ای در منزل داشته باشید.

   

  دکورهای متنوع و به روز

   

  مجهز باشد! دارای امکانات متنوع و به روز باشد و از دکوراسیون اختصاصی استفاده نماید. طراحی دکوراسیون نیازمند خلاقیت است زیرا یک مشتری دائمی ممکن است در فاصله کوتاهی به آتلیه مراجعه کند که در این صورت قطعا عکس های تکراری نمیخواهد.

   

  تعرفه انواع آتلیه کودک تهران

   

  با توجه به اینکه تعداد آتلیه کودک تخصصی در تهران زیاد می باشد انتخاب یک آتلیه خوب کمی سخت به نظر میرسد. باید از بین این آتلیه ها بررسی کنید کدامیک مطابق خواسته شماست و به بهانه کیفیت بالای عکس به دنبال گرفتن هزینه های هنگفت نباشند. بلکه برای هرچه زیبا شدن عکس ها و ثبت چهره طبیعی و معصوم کودکانه تلاش کنند. در این مقاله به نکات ظریفی که به انتخاب یک آتلیه خوب کمک کند پرداخته شد. دقت کنید عکاسی ها چه نو ظهور باشند و چه با سابقه باید قادر به ارائه امکانات و متدهای به روز باشند و در جلب رضایت مشتری بکوشند.

   

   

  ۵ آتلیه کودک برتر در تهران:

   

  • سامانه رزرو آنلاین کادرو
  • زمان رزرو: طبق ساعتی که مشتری رزرو کند. (رزرو باید تا دوازاده ساعت قبل از ساعت پروژه انجام شود.
  • زمان تحویل عکس: حداکثر ۷۲ ساعت بعد از انجام پروژه.
  • حداقل قیمت: یک ساعت عکاسی ۹۹ هزار تومان.

   

  آدرس: امیرآباد

  شماره تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۵۲۲۰

   

  آتلیه کودک

  آتلیه کودک

   

  ۲) آتلیه عکاسی کودک بن سای

   

  آتلیه بنسای یک آتلیه کودک و نوزاد و بارداری تخصصی‌ست که در شرق تهران واقع شده است.

   

  زمان رزرو: اقدام از چند روز قبل ولی بستگی به شلوغی و ماه موردنظر دارد.

  زمان تحویل عکس: بین پازده تا سی روز

  حداقل قیمت: هشت قطعه عکس کمترین مقدار خرید است.

  آدرس: نارمک، گلبرگ شرقی، تقاطع دردشت، جنب بانک سپه، پلاک ۴۲۰، زنگ ۱۰ ٬ ط ۵

  شماره تماس: ۷۷۹۳۹۸۸۸

   

   

   

  آتلیه کودک

  آتلیه کودک

   

  آتلیه کودک

  آتلیه کودک

   

   

  ۳) آتلیه عکاسی  کودک پسته

   

  آتلیه عکاسی پسته یک آتلیه کودک و نوزاد و بارداری و خانوادگی تخصصی ا‌ست و در غرب تهران واقع شده است.

   

  زمان رزرو: نامشخص

  زمان تحویل عکس: نامشخص

  حداقل قیمت:سیصد هزارتومان

  آدرس: سعادت آباد – صرافهای جنوبی- نبش خ ۲۵ شرقی(قره تپه ای)پلاک١٧ -طبقه سوم -واحد۴

  شماره تماس: ٨٨۶٨۴٣٨٧

   

   

  آتلیه کودک

  آتلیه کودک

   

   

  آتلیه کودک

  آتلیه کودک

   

   

  ۴) آتلیه عکاسی سه سیب

   

  آتلیه عکاسی سه سیب یک آتلیه تخصصی کودک و نوزاد و بارداری است و در شمال تهران واقع شده است.

   

  زمان رزرو: برای اطلاع تماس با اتلیه بگیرید.

  زمان تحویل عکس: هفت الی پانزده روز

  حداقل قیمت: نامشخص

  آدرس: بلوار قیطریه رو به روی پارک قیطریه جنب بانک ملی پلاک هفتاد و هفت طبقه اول واحد دو

  شماره تماس:۸۸۵۲۱۱۰۳

   

   

  ۵) آتلیه عکاسی آسمان

   

  آتلیه عکاسی آسمان یک آتلیه تخصصی کودک بارداری و نوزاد است که در غرب تهران واقع شده است.

   

  زمان رزرو: برای ایام شنبه تا چهار شنبه حداقل از سه هفته قبل و برای رزرو روزهای پنج شنبه و جمعه چهل روز تا دو ماه قبل باید اقدام کنید.

  زمان تحویل عکس: نامشخص

  حداقل قیمت: نامشخص

  آدرس: سعادت‌آباد، چهارراه سرو، ساختمان بانک گردشگری

  شماره تماس: ۹۶ ۰۳ ۲۲۱۲

  منبع مطلب


  votre commentaire
 • انواع ویزای تحصیلی فرانسه

  بسته به هدف، موقعیت و طول مدت اقامت شما در فرانسه ، انواع ویزای تحصیلی فرانسه که مناسب شما می باشد ، متفاوت است.در این مقاله سعی داریم به انواع مختلف ویزاهایی که کشور فرانسه ارائه می دهد بپردازیم، پس برای هرچه روشن ترشدن مسیر با ما همراه باشید .

  * توجه کنید هدف این مقاله اشخاصی می باشد که عضو اتحادیه ی اروپا نیستند، چرا که در آن صورت دیگر نیازی به داشتن ویزا برای تحصیل واقامت در فرانسه ندارید.

  به طور کلی می توان ویزا های فرانسه را از لحاظ مدت زمان اقامت به دو دسته تقسیم نمود :

  • ویزا های کوتاه مدت ( حداکثر برای ۹۰ روز )
  • ویزا های بلند مدت ( از ۳ تا ۱۲ ماه )

  ویزاهای فرانسه(ویزای کوتاه مدت)

  دو نوع ویزای اقامت کوتاه مدت وجود دارد :

  • ویزای کوتاه مدت برای درس خواندن
  • ویزای کوتاه مدت برای دانشجویانی که در یک رقابت شرکت کرده اند .

  که برای دریافت این ویزا ها، شما باید از طرف دانشگاه مقصد دعوتنامه داشته باشید .

  ویزاهای فرانسه (ویزای بلند مدت)

  این ویزا به شما اجازه می دهد برای مدت یک سال،بدون نیاز به درخواست مجوز اقامت، در فرانسه بمانید.

  بسته به ماهیت اقامت شما،سه نوع ویزای بلند مدت وجود دارد :

  • ویزای مربوط به دانشجویانی که برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام نموده اند.
  • ویزای مربوط به دانشجویانی که برای تحصیل در مقطع دکترا و یا فراتر از آن اقدام نموده اند.
  • ویزای مربوط به دانشجویانی که با توجه به برنامه ی درسی آن ها در کشورشان، باید دوره ی کارآموزی خود را در کشور فرانسه بگذرانند.

  * پس از گذراندن یک سال در فرانسه شما باید برای تمدید ویزای یکساله ی خود اقدام کنید. در این صورت ویزای تمدید شده ی شما نه برای یک سال بلکه به مدت باقی مانده از طول دوران تحصیل شما می باشد. یعنی اگر شما برای یک دوره ی کارشناسی ۳ ساله به فرانسه آمده اید، پس از یک سال باید برای تمدید ویزای خود اقدام کنید و این بار ویزای شما نه برای یک سال بلکه برای دو سال اعتبار خواهد داشت .

  APS

  بسیاری از افرادی که برای تحصیل در فرانسه اقدام می کنند، در نهایت قصد گرفتن اقامت دائم آن را دارند.

  اگر شما خواستار این می باشید که بعد از فارغ التحصیلی در کشور فرانسه بمانید، نیاز به داشتن کار دارید. از طرفی برای گرفتن اقامت دائم فرانسه نیز داشتن کار بسیار اهمیت دارد.

  در این میان مجوز اقامت موقت یا همان APS به دانشجویان فارق التحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد که این اجازه را به آن ها می دهد برای مدت یک سال پس از تحصیل در فرانسه بمانند تا بتوانند کار پیدا کنند و یا کسب و کار خود را راه بیاندازند.

  در کنار تلاش برای یافتن کار آن ها می توانند همچنان به کار دانشجویی ( ۲۰ ساعت کار درهفته ) مشغول باشند.

  * ویزا های کوتاه مدت فرانسه قابلیت تمدید ندارند ولی ویزا های بلند مدت، تجدید پذیرند.

   

  مقاله ی کامل تحصیل در فرانسه را میتوانید اینجا بخوانید 

   


  votre commentaire
 • آیفون های 2019 احتمالا به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه مجهز خواهند شد. به نظر می‌رسد موبایل های آینده اپل قرار است به اسکنری که در گلکسی اس 10 استفاده می‌شود، مجهز شوند.

   

  اگرچه اپل یکی از محبوب‌ترین برندهای دنیا در صنعت فناوری است، ولی تمام تصمیمات مدیران آن با استقبال کاربران همراه نمی‌شود. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که گوشی های جدید این شرکت یعنی آیفون 10 آر، آیفون 10 اس و آیفون 10 اس مکس در ترغیب کاربران برای ارتقا و خرید نسل جدید ناموفق بوده‌اند. اما حالا گزارشی جدید منتشر شده است که نشان می‌دهد اپل با تغییر مواضع خود و تصمیم‌گیری‌های جدید، به دنبال راهی برای تشویق کاربران به خرید آیفون های 2019 است.

  بنا بر این گزارش، اهالی کوپرتینو به طور جدی در حال کار بر روی اسکنر اثر انگشت زیر صفحه هستند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد مدیران در حال ارزیابی کیفیت اسکنرهای O-film ،TPK Holding و General Interface Solution بوده و پیش از آیفون های 2019، آن را در مدل جدید آیپدها به کار خواهند گرفت. از طرفی، استفاده از سنسورهای اولتراسونیک هم دور از انتظار نیست. در حال حاضر، سه شرکت مذکور مسئولیت تامین حسگرهای اولتراسونیک گلکسی اس 10 را بر عهده دارند. در کنار سرعت بالاتر این حسگرها، دقت و امنیت آنها نیز بیشتر است؛ در نتیجه، این احتمال وجود دارد که اسکنرهای اولتراسونیک به عنوان جایگزین Touch ID به نسل جدید آیفون های اپل اضافه شوند.

  آیفون های 2019

  به هر صورت، اهمیتی ندارد که سیستم تشخیص چهره اپل تا چه اندازه پیشرفته یا کارآمد است؛ در برخی شرایط، باز کردن قفل دستگاه با استفاده از انگشت آسان‌تر خواهد بود. بد نیست بدانید آگوست امسال، اپل حتی یک پتنت را برای فناوری اسکنر اثر انگشت زیر صفحه خود ثبت کرده بود. با این حال، هنوز هیچ‌چیز قطعی نبوده و تا زمان معرفی نسل جدید چاره‌ای جز انتظار نداریم.

   


  votre commentaire